Wybielanie zębów Kraków – Dobry biznes dentystyczny

O wybielaniu zębów krążą różne historie. Od magicznych mikstur na bazie sody, po paski wybielające dostępne w drogerii. Czy takie zabiegi przynoszą jakiekolwiek efekty? Może na krótka chwilę wydać się nam, że zęby są bielsze, ale nie bez skutków dla ich zdrowia.

Profesjonalny zabieg wybielania zębów Kraków to jedyny bezpieczny sposób aby poprawić kolor zębów. Jest to najczęściej stosowany zabieg we współczesnej stomatologii estetycznej.

Skuteczne wybielanie zębów w Krakowie

Doceniają go pacjenci w każdym wieku i bez względu na płeć. Szeroka gama produktów wybielających jest dostosowana do każdej kieszeni, co jest w stanie usatysfakcjonować każdego pacjenta, bez wyjątku.

Niestety obecnie tylko około 15 procent Polaków korzysta z tej metody. Dlatego też wokół tego tematu krąży wiele mitów i fałszywych opinii. Prawda jest tylko jedna. Wybielanie zębów w Krakowie jest bezpieczne i skuteczne.

Ile kosztuje wybielanie zębów

Każdy, kto zdecyduje się na zabieg zobaczy zmianę, od umiarkowanej do znaczącej poprawy koloru. Niemniej jednak, nie jest to rozwiązanie na stałe, wybielanie zębów w Krakowie wymaga powtarzania, dla podtrzymania długotrwałego efektu. Po co w ogóle wybielanie zębów?

Z biegiem lat szkliwo zębów staje się coraz cieńsze, przez co coraz mocniej zaczyna prześwitywać zębina umiejscowiona pod szkliwem. To ona jest odpowiedzialna za żółty kolor naszych zębów. Kolejna sprawa to przebarwienia powstałe w wyniku spożywania kawy, herbaty czy na skutek dymu tytoniowego. Wszystkie te elementy nadają niepożądany kolor i tylko wybielanie zębów Kraków jest w stanie zaradzić tej przypadłości.

Źródło: www.stomatologiatomaszewska.com/wybielanie-zebow/