Plastikowe zamki błyskawiczne i artykuły kaletnicze

Istnieje wiele odmian i rodzajów zamków błyskawicznych plastikowych. Wśród zamków plastikowych można wymienić zamki spiralne. Wykorzystywane są w bluzach, kurtkach, kosmetyczkach, piórnikach, swetrach, a także kieszeniach przy ubraniach.

Rodzaje zamków błyskawicznych

Wplatane są one w taśmę suwakową, przez co działają w bardzo stabilny sposób. Posiadają plastikową spiralę, która bardzo dobrze wygląda. Dostępnych jest kilka rozmiarów tego typu zamków. Można je w pełni dostosować do rodzaju odzieży, w którym mają być zastosowane. Zamki błyskawiczne plastikowe to także zamki kostkowe.

Łańcuch tworzony jest przez dwa rządki pojedynczych kostek wtopionych w taśmę spinającą. Najczęściej ten rodzaj zamka wykorzystywany jest w zróżnicowanej odzieży, a także w dodatkach sportowych.

Zamki błyskawiczne kryte

Dostępne są również zamki kryte, które są chowane pod taśmę suwakową. Dzięki zastosowaniu takiego zamka, można uzyskać bardzo estetyczne wykonanie odzieży pozwalające na stworzenie z materiału jednolitej powierzchni. Zamki tego typu dostępne są tylko w jednym rozmiarze.

Najczęściej zamki kryte wykorzystywane są w odzieży dla kobiet, czyli w sukienkach, spódnicach, bluzkach oraz spodniach. Szeroki wybór zamków plastikowych sprawia, że każdy może wybrać rozwiązanie odpowiedni dostosowane do swoich potrzeb i oczekiwań, a także do rodzaju odzieży, w którym mają być one zastosowane.

Zobacz dodatki kaletnicze oraz inne artykuły z tworzyw sztucznych w sklepie Agry.pl