Gdzie udać się na tani urlop? Może Park Asterixa?

Każdy z nas marzy czasem wyjechać gdzieś jak najdalej od domu, aby w spokoju wypocząć i przy okazji pozwiedzać interesujące miejsca. Jednak nasza dzisiejsza rzeczywistość jest taka, że nie każdego stać na długie wakacje, które często kosztują czterokrotnie więcej od naszych miesięcznych zarobków. Dobrym rozwiązaniem jest aktywny wypoczynek w Parku Asterixa w Paryżu.

Wakacje we Francji

Paryż jest przepięknym miastem Francji, możemy tam naprawdę wiele zobaczyć, oraz przyjemnie spędzić czas w gronie najbliższych nam osób. Wędrując ulicami tego miasta można z całą pewnością stwierdzić, że jest ono światem mody męskiej. Mężczyźni wyglądają tam bardzo stylowo, gdzie w oczy rzuca się fakt, iż ich nierozłączną częścią garderoby jest szalik.

Zwiedzanie parku Asterixa

Wyjazd do Parku Asterixa z pewnością będzie udany z całą pewnością, jednak należy zwiedzać chodząc pieszo, nie korzystając z wind czy kolejek, gdyż ominiemy wiele atrakcji i ciekawych widoków. Spacerując uliczkami Paryża napotkamy na swej drodze ludzi praktycznie wszystkich narodowości, jednak każdy tam jest uśmiechnięty i z podziwem zachwyca się tym co widzi na własne oczy.

Minusem jest fakt, że Francuzi niechętnie posługują się obcym językiem, a Polacy rzadko znają ich język, dlatego warto mieć przy sobie przewodnika bądź osobę, która sprawnie posługuje się językiem francuskim. Wówczas dowiemy się wiele ciekawych rzeczy i będziemy w stanie się dogadać z ludźmi tego kraju. Tydzień w Paryżu nie jest aż tak drogi co dłuższy urlop w innym kraju, dlatego warto skorzystać z tego rozwiązania, jeśli chcemy tanio i przyjemnie wypocząć.

Klimat we Francji

Klimat w tym kraju jest ciepły, mało kiedy pada deszcz zwłaszcza w porze letniej, co jest dodatkowym atutem podczas wyjazdu na urlop. Wybierając ten kraj najwięcej skorzystają dzieci, kiedy zobaczą tak piękne zabytki oraz widoki z pewnością będą zachwycone, a wspomnienia pozostaną im na całe życie i w przyszłości z całą pewnością nie raz zechcą tam wrócić chociaż na weekend, aby naładować się pozytywną energią, która da im siły do walki z ich szarą rzeczywistością, z którą każdy z nas musi się wzmagać na co dzień.

Przed wycieczką warto przenocować we Wrocławiu w jednym z luksusowych apartamentów, które polecamy: http://boogiehostel.com/boogie-apartments/