Zarobek na drewnianych domach

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym wykonaniem domów drewnianych, które potocznie nazywane są domami z bali. Celem naszej firmy było zebranie grupy specjalistów i pasjonatów budowy nietypowych rozwiązań mieszkalnych i udowodnienie, że wbrew obiegowej opinii o ich niskiej jakości, są to bardzo wytrzymałe i odporne na działanie czasu domy.

Dobra ekipa budowlana

Kompletując ekipę budowlaną liczyło się dla nas doświadczenie z budową w drewnie oraz podejście do wykonywanej pracy. Zebrana grupa 10 osób to profesjonaliści w każdym calu, którzy z powodzeniem potrafią połączyć tradycję z nowoczesnością.

Budowa drewnianego domu

Dzięki pełnej znajomości tematu stosujemy w naszej pracy nowoczesne technologie wykonania i wysoce profesjonalny sprzęt budowlany. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na drewniane domy, jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

Inwestor budowlany

Nasza firma jest  jednym z innowatorów w tej branży, dlatego nieustannie się rozwijamy i zdobywamy drogocenne doświadczenie. Nasze realizacje są do obejrzenia w Polsce jak i w Niemczech. W tej chwili w naszych szeregach jest kilka ekip budowlanych, które mogą pracować w kilku miejscach jednocześnie. Wszystkie projekty oczywiście podlegają nadzorowi kierowniczemu i są systematycznie kontrolowane.

Jako prezes tej firmy z powodzeniem i pełnym przekonaniem mogę potwierdzić, ze nasze drewniane domy to prawdziwe solidna marka i nieoceniona jakość na lata. Po więcej informacji o naszej firmie zapraszam na naszą stronę i do obejrzenia katalogu, w którym prezentujemy gotowe projekty i ich odzwierciedlenie w rzeczywistości.