Jakie litery przestrzenne wybrać

Jedną z bardzo ciekawych i sensownych form reklamy bezpośredniego dotarcia do potencjalnych klientów są litery przestrzenne. Ta forma reklamy jest przydatna zarówno w przypadku mniejszych firm, jak również tych całkiem sporych. Sprawdza się zwłaszcza w miastach typu Wrocław.

Dostępna jest w kilku różnych rodzajach, które mają swoje cechy charakterystyczne. Jednak sam wybór odpowiedniej formy liter to dopiero połowa sukcesu. Drugą bardzo istotną kwestią jest miejsce zamontowania liter przestrzennych. Dzięki poznaniu cech charakterystycznych dla wszystkich omawianych liter łatwiej będzie określić gdzie mają one być zamontowane oraz w jaki sposób.

Litery przestrzenne

Standardowe litery przestrzenne są formą reklamy przeznaczoną do stosowania na zewnątrz. Decydują sie na nie zwłaszcza przedstawiciele firm z wiekszych miast jak np. Wrocław. Litery przestrzenne mogą być wykonane z wielu materiałów, wśród których są styrodur, plexi, MDF, dibond i wiele innych. Dzięki szerokiej dostępności różnych materiałów litery przestrzenne charakteryzują się niepowtarzalnością.

Litery podświetlane

Osobną kategorią liter przestrzennych są te podświetlane. Dzięki ich niepowtarzalnemu kształtowi i doskonałej widoczności bardzo mocno rzucają się w oczy. Najczęściej obecnie do podświetlenia wykorzystuje się diody LED, które nadają reklamie niepowtarzalnego wyglądu, a do tego zużywają niewielkie ilości energii sprawiając, że koszty zastosowania reklamy są bardzo niskie. Zaletą tego rozwiązania jest także fakt jego długiej żywotności.

Litery ze styroduru

Litery ze styroduru są także bardzo ciekawym rozwiązaniem, które może być wykorzystane do reklamy własnej firmy. Trzeba jednak pamiętać, że do ich wykonania niezbędny jest odpowiedni sprzęt, dzięki któremu wykonane litery przestrzenne będą wysokiej jakości.

Ważne jest tak, aby odpowiednio zabezpieczyć reklamę nie tylko przed działaniem osób niepowołanych, jak również samoistnym uszkodzeniem czy też w przypadku reklam zewnętrznych, jeśli chodzi o siły zewnętrzne jak wiatr. Jeśli wszystko zostanie wykonane prawidłowo to tego rodzaju reklama może służyć przez długi czas i przyciągać potencjalnych klientów.

Zobacz przykładowe zamówienie na litery przestrzenne Wrocław: www.reklamyswietlne.pl/litery-przestrzenne-wroclaw/