Gdzie kupić dobre lakiery hybrydowe do paznokci?

Manicure hybrydowy jest obecnie prawdziwym hitem. Wynika to z jego trwałości i łatwości użytkowania, dzięki którym możemy wykonać wzory jak z salonu w zaciszu swojego domu. Przy pomocy lakierów hybrydowych można wykonać również pedicure, który będzie pięknie wyglądał zwłaszcza latem i wiosną.

Hybrydowy manicure

Lakiery do paznokci doskonale wyglądają na dłoniach, wydłużając i wyszczuplając palce, zwłaszcza przy odpowiednim kształcie paznokcia. Warto pamiętać o tym, że sięgając po ten typ lakierów koniecznie musimy sięgnąć po lampę UV lub LED, która utwardza kosmetyk. W przeciwieństwie do tradycyjnych lakierów nie zasychają one samoistnie, co z kolei sprzyja tworzeniu fantazyjnych wzorów na paznokciach.

Hybrydowy pedicure

Malowanie paznokci u stóp jest mniej popularne niż paznokci u rąk, jednak warto o nim pamiętać, jako że dodaje uroku podczas noszenia odkrytych butów. W przypadku pedicure królują turkusy, zielenie, czerwienie i inne intensywne kolory lakierów.

Te panie, które nie lubią tak krzykliwych barw, mogą jednak bez przeszkód postawić na bardziej stonowane, pastelowe odcienie. Na paznokciach również możemy wykonywać fantazyjne wzory – pamiętajmy jednak, że tu mamy nieco mniejsze pole manewru i musimy dokładnie przemyśleć nasz wzór.

Gdzie kupić lakiery do paznokci?

Lakiery hybrydowe znajdziemy obecnie w niemal każdej drogerii. Oprócz tego w dużych miastach dostępne są specjalne stoiska przodujących marek. Pojawiają się one głównie w galeriach handlowych i możemy w nich znaleźć nie tylko same lakiery, ale również akcesoria i ozdoby do paznokci.

Te produkty znajdziemy również w Internecie – chociażby w sklepie Trena.pl (https://trena.pl/296-lakiery-do-paznokci) oferującym lakiery do paznokci najlepszych marek.